Tapahtuma- ja markkinointitiimi

Tiimin tehtävät:

Seurahengen ylläpito ja kehittäminen, yhteisöllisyyden edistäminen sekä jäsenistön aktivoiminen seuratoimintaan ja tapahtumien järjestäminen.

Jäsenhankinnan suunnittelu ja toteuttamiseen osallistuminen.

Golfyhteisön markkinoinnin suunnitteluun ja toteuttamiseen osallistuminen.

Naisten kilpailu- ja muun toiminnan järjestäminen.

Klubitalon ja sen palvelujen kehittämisen ideointi, suunnittelu ja toteuttamiseen osallistuminen.

 

Tiiminvetäjä:

Satu Kauhanen                                      satu.kauhanen@hotmail.com                                               040 8347040

Jäsenet:

Terhi Kvikant                                          terhi.kvikant@gmail.com                                                       045 1680252

Tuulikki Karivainio                                 tkarivainio@gmail.com                                                          040 1476053

Raija-Liisa Sorakari                              raija.sorakari@anjalankoskenlaskenta.inet.fi                     040 5297973

Juha Hirvi                                                juha.hirvi@hirvishooting.fi                                                    040 9603751

Kai Kilappa                                             kai.kilappa@iki.fi                                                                     044 2538677

Esa Forsman                                           ravintolaholari@gmail.com

Ilpo Liukkonen                                        ilpo.liukkonen@sulzer.com                                                     050 5490204

Tom Sandström                                      tomppa@live.fi                                                                        050 5262575

Jani Piipari                                               jani.piipari@gmail.com                                                           044 0558866

Minna Pieviläinen                                  2empee@gmail.com                                                               050 3767948

Tiimin kokouksiin kutsutaan myös seuran puheenjohtaja Veli-Matti Pyysing ja toiminnanjohtaja Tommi Nousiainen.