Kilpailu-, sääntö- ja tasoitustiimi

Tiiminvetäjä:
Heikki Illiminsky heikki.illiminsky@iki.fi 044 2323324
Jäsenet:
Satu Kauhanen satu.kauhanen@hotmail.com 040 8347040
Markku Paunonen markku.paunonen@steveco.fi
Tom Sandström tomppa@live.fi 050 5262575
Juha Hirvi juha.hirvi@hirvishooting.fi 040 9603751
Markku Espo markku.espo@kymp.net 0400 364810
Kaj Luukas kluukas@me.com 040 500116
Juha Karvonen juha.karvonen@kyamk.fi 040 5797964
Ilpo Liukkonen ilpo.liukkonen@sulzer.com 050 5490204
Miia Pulliainen miia.pulliainen@live.com 040 8211235

 

 

Senioritoiminnan vastuuhenkilö: Tom Sandström

Junioritoiminnan vastuuhenkilö: Miia Pulliainen

Tiimin kokouksiin kutsutaan myös seuran puheenjohtaja Veli-Matti Pyysing ja toiminnanjohtaja Tommi Nousiainen.