Kenttätiimi

Nimi Sähköposti Matkapuhelin
Tommi Nousiainen tommi.nousiainen@kymengolf.fi 044 570 6877
Juha Karvonen juha.karvonen@kyamk.fi 040 579 7964
Kimmo Korttila greenkeeper@kymengolf.fi 044 374 6143
Saija Kotiranta saijakotiranta@gmail.com 040 733 0420
Ossi Latvala ossilatvala@hotmail.com
Veijo Suomela veijo.suomela@kolumbus.fi 050 566 2452
Pertteli Tuutti pertteli.tuutti@visi.fi 050 385 1796
Heikki Illiminsky heikki.illiminsky@iki.fi 044 232 3324

Tiimin kokouksiin kutsutaan myös seuran puheenjohtaja Veli-Matti Pyysing, kapteeni Juha Hirvi sekä Kotkan Golf Oy:n hallituksen puheenjohtaja Jarmo Varmavuo.